Bajern rutinski srušio Majnc, Borusija trojkom napunila Hanover!

• 1

Bavarci nisu blistali, ali su u drugom poluvremenu rutinski došli do 24. pobede ove sezone golovima Švajnštajgera i Gecea. Srpski reprezentativac Miloš Jojić presedeo je na klupi meč koji su "milioneri" dobili sa 3:0 u Hanoveru. * Šalke se učvrstio na trećoj poziciji

Fudbaleri Bajerna pobedili su na gostovanju u Majncu, u 26. kolu Bundeslige, ali mnogo teže nego što to rezultat pokazuje. Naime, Bavarci su slomili otpor domaćina tek u poslednjih 10 minuta meča.

Bavarci nisu blistali, ali su u drugom poluvremenu rutinski došli do 24. pobede ove sezone.

Najpre je Švajnštajger u 82. minutu slomio otpor rivala, a konačan rezultat postavio je Gece u 86. minutu.

Borusija Dortmund, u čijim redovima je srpski internacionalac Miloš Jojić presedeo na klupi, sigirno je slavila na gostovanju Hanoveru (3:0), dok se Šalke učvrstio na trećoj poziciji Bundes Lige savdalavši u Gelzenkirgenu Ajntraht iz Braunšvajga sa 3:1.