Golman Sautemptona izigravao Mesija i primio gol ! (GIF)

• 0

U mesec dana Artur Boruc se prilično izblamirao. Ovoga puta pokušao je da dribla napadača Arsenala. Pogledajte kako se sve završilo...

Nisu se slegle reakcije na neviđen kiks Artura Boruca golmana Sautemptona početkom novembra kada ga je kolega u dresu Stouka Asmir Begović lobovao gotovo s gola na gol, kad je usledila nova glupost poljskog čuvara mreže i to na meču koji je mogao njegov tim da promoviše u lidera Premijer lige.

Desilo se to sredinom prvog poluvremena u Londonu, kada je Boruc izigravao u najmanju ruku Mesija i zatim primio gol od Žirua za vođstvo Arsenala posle prvih 45 minuta 1:0.

Napadač Arsenala je izvršio presing na gostujućeg golmana u 16 metara, a ovaj je dva puta pokušao da predribla Francuza (pritom više driblao sebe nego Žirua) i zasluženo primio gol i postao ponovo meta sprdnje na Ostvru i šire.

Pogledajte zato kako je Borucu štoper Arsenala Per Mertezaker na istom meču pokazao kako protivnik šalje u prazno.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!