Liverpul zgazio Fulam, Vest Brom uzeo bod Čelsiju! (VIDEO)

• 0

Suarez izbio na čelo liste strelaca Premijer lige, Čelsi remizirao kod kuće sa Vest Bromom uz sumnjiv jedanaesterac nad Ramirezom u 90. minutu

Devetnaest golova je viđeno na šest mečeva 11. kola engleske Premijer lige, Čelsi je jedva iščupao bod protiv Vest Broma na "Stanford Bridžu" (2:2), dok je su igrači Liverpula opravdali očekivanja i pokazali kolegama iz Fulama da nisu imali šta da traže na "Enfildu" porazivši ih sa 4:0.

Vest Brom je vrlo dobro prarirao "plavcima" tokom čitavog prvog poluvremena, a gol koji im je dao Eto u 45. minutu je posledica neopreznosti gostujuće odbrane, inače bi se na odmor definitivno otišlo sa nulom.

Nagradu za svoju odličnu partiju gostujuća ekipa dobila je poravnanjem rezultata u 61. minutu golom Longa, a sedam minuta kasnije Sesenjon postiže i drugi gol i stvalja Murinja na velike muke.

Nikako ne bi bilo sve jedno "Posebnom" da Ramirez u 90. minutu nije prevario sudiju Proberta i posle čiste simulacije došao do jedanaesterca za svoju ekipu. Siguran sa bele tačke bio je Eden Azar.

Suarez je izbio na čelo liste strelaca sa osam golova, iako nije igrao u prve četiri utakmice od starta šampionata. Liverpul je već vodio sa 2:0 pre nego što je na scenu stupio popularni "Kanibal" sa dva komada, jer je autogol postigao Amorebieta u 23. minutu, a još jedan je dodao Škrtel tri minuta kasnije.