KK ZVEZDA: Sezonske do utorka, za Panatinaikos od srede!
Sezonske ulaznice Crvene zvezde prodavaće se još samo dva dana, a u utorak 29. oktobra prodaja će biti obustavljena. Na raspolaganju je ostao ograničen broj godišnjih karata, pa klub poziva one koji žele da pribave pretplatnu kartu da rezervišu svoje mesto za sve utakmice koje "crveno-beli" košarkaši budu igrali kao domaćini.
I zamena sezonskih ulaznica za tribine vršiće se do utorka, i klub apeluje na sve one koji to još nisu učinili da na vreme izvrše zamenu kako ne bi imali problema na ulazima sa očitavanjem bar koda. Podsećamo da se zamena sezonskih karata za tribine kao i kupovina pretplatnih ulaznica zaključno sa utorkom može izvršiti na biletarnici Eventim-a u TC Ušće.
KARTE ZA PANATINAIKOS OD SREDE
Ulaznice za meč trećeg kola D grupe Evrolige sa Panatinaikosom prodavaće se od srede 30. oktobra od 10 časova. Karte za ovaj meč moći će da se kupe na svim prodajnim mestima Eventima, a cene kao i sve detaljnije informacije od sutra će biti dostupne na zvaničnom internet sajtu kluba.
Utakmica sa Panatinaikosom zakazana je za petak, 1. novembar u dvorani "Pionir" sa početkom u 20 sati i 30 minuta.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!
(Telegraf.rs/Izvor: kkcrvenazvezda.rs)
Video: Pad pr
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Haj
Poklanjam dve karte za Panatinaikos
Podelite komentar
Pedja
Haj,daj!:-)
Podelite komentar