I Evroliga oduševljena navijačima Crvene zvezde! (FOTO)
Atmosfera koju su "delije" napravile u "Kombank Areni" oduševila je sve prisutne, a ovaj spektakl ispratila je i Evroliga! Na naslovnoj strani zvaničnog sajta najelitnijeg košarkaškog takmičenja u Evropi bila je postavljena koreografija "delija"!
Navijači Zvezde "obojili" su "Arenu" u crveno-bele boje, a ispred severne tribine bio je postavljen natpis "Crvena zvezda".
Poznato je da čelnici Evrolige izuzetno cene terene na kojima su dvorane ispunjene do poslednjeg mesta, što doprinosi popularizaciji najelitnijeg košarkaškog takmičenja.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!
(Telegraf.rs)
Video: Kao što je Žoc najavio, navijači Partizana pred Barsu dobili jednu sjajnu i jednu ne tako lepu vest
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Milos
Mozda nas je malo al koreografiju znamo da napravimo.,za razliku od nekih khm
Podelite komentar
G-Man
I dalje ih je malo....
Podelite komentar
SIKTER
Jedino ste za koreografiju, a za sve drugo nista.
Podelite komentar