Nejmar konačno dao gol za Barselonu! (VIDEO)

• 0

Ubedljivoj pobedi Barselone nad reprezentacijom Tajlanda od 7:1 pored Brazilskog fudbalera doprineli su i Pedro sa tri gola i Mesi sa dva

Brazilski fudbaler Nejmar konačno je uspeo da postigne svoj prvi gol za Barselonu u pobedi svog kluba nad reprezentacijom Tajlanda od 7:1!

Nakon loše odigrane prve utakmice za katalonski klub internetom su kružile brojne kritike na Nejmarov račun. Međutim, talentovani igrač iz meča u meč pokazuje sve bolje igre.

Brazilac je otvorio seriju ekipe u 11. minutu, a do 35. njegov tim je već vodio sa 5:0! Tajlanđani su na 5:1 smanjili u 42. minutu golom Terasila.

U drugom poluvremnu viđena su samo dva gola u mreži Tajlanđana što je bilo dovoljno za ubedljivu pobedu Barselone. Pedro Rodrigez je ovom trijumfu doprineo sa tri gola, a Lionel Mesi sa dva.