Da li Nejmaru stoji ijedna od ovih frizura? (VIDEO)
Novi fudbaler Barselone Nejmar potpuno je oduševio katalonsku prestonicu na nedavnom predstavljanju, a pošto je već u Evropi, njegovo prisustvo koriste i sponzori.
Brazilac je prošle godine potpisao sponzorski ugovor sa nemačkim proizvođačem automobila "Folksvagen", čiji će 20-godišnjak biti brend ambasador do Olimpijskih igara 2016. godine u Riju. Talentovani fudbaler već ima sponzorske ugovore sa "Najkom", "Sonijem" i "Red Bulom".
Za potrebe reklamiranja nemačkog automobila, Nejmar je bio "prinuđen" da promeni nekoliko različitih frizura, a na snimku ispod pogledajte i kojih.
(Telegraf.rs)
Video: Džon Braun nezadovoljan posle poraza
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.