Bajern odbio Geceov zahtev za otkupnu klauzulu u ugovoru!

  • 0

Jedan od najboljih nemačkih fudbalera Mario Gece tražio je od svog budućeg kluba Bajerna da mu u ugovor uvrsti i otkupnu klauzulu koju su Bavarci, ipak, odbili.

Gece, koji je još član Borusije iz Dortmunda, na leto će preći u redove Bajerna, koji su odlučili da aktiviraju otkupnu klauzulu u igračevom ugovoru. Međutim, kada je Gece tražio to isto od Bajerna, čelnici kluba su to odbili.

- Gece nije dobio otkupnu klauzulu kao što je tražio. On i njegov menadžer su pokušali da isposluju tu stavku u ugovoru, ali smo mi odbili - rekao je predsednik Bajerna Karl Hajnc Rumenige, i dodao:

- Ne pada mi na pamet da nekome postavimo otkupnu klauzulu, pa da budemo bespomoćni kada pokušaju da je aktiviraju. Zamislite da nam neko uzme Riberija, a da se mi ništa ne pitamo. Poludeo bih - rekao je Rumenige, čiji je klub Borusiji uplatio 37 miliona evra i tako aktivirao Geceovu klauzulu.

(Telegraf.rs)

 

 

Video: Filip Petrušev otkrio zbog čega je bio motivisan s Finskom: Jutros sam gledao seriju na Netfliksu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA