SERIJA A: Baloteli s bele tačke za remi, izblamirana Roma! (VIDEO)

• 0

Milan je do 1:1 stigao u 82. minutu, kada je Super Mario bio efikasan s bele tačke, dok su Toti i drugovi pali pred Sampdorijom - 3:1

Fudbaleri Milana su jedva iščupali bod protiv Kaljarija, a do dragocenih 1:1 stigli su zahvaljujući uspešnom izvođenju penala Marija Balotelija u 82. minutu.

Davide Astori je tada napravio prekršaj za drugi žuti karton, zbog čega je sudija pokazao na belu tačku, te je novo pojačanje "roso-nera" trećim golom za dve utakmice, a drugim sa penala, sačuvao Milan na četvrtom mestu. Kaljari je vodio golom Ibarba u 45. minutu.

Inter sada ima odličnu šansu da prestigne gradskog rivala na tabeli i vrati se na četvrto mesto ukoliko savlada Kjevo u poslednjem meču 24. k0la Serije A.

Težak poraz doživela je Roma, Sampdorija je bila bolja - 3:1. Odlazak Zdenjaka Zemanja nije mnogo promenio stvar, a "vučica" je u jako lošoj formi. Svi golovi su postignuti u drugom poluvremenu.