SERIJA A: Milanu dobar i bod protiv Sampdorije (VIDEO)

• 1

U poslednjoj nedeljnoj utakmici 20. kola Serije A u Đenovi nije bilo golova između Sampdorije i Milana, tako da su "roso-neri" ostali na 30 bodova na tabeli

Fudbaleri Milana nisu primirisali pobedi na novom gostovanju.

Neugodna ekipa Sampdorije imala je pregršt šansi da posle Juventusa savlada još jednog velikana, ali je, srećom po "roso-nere", rezultat posle 90 minuta u Đenovi bio 0:0.

Za 11 minuta Sampdorija je imala već ozbiljna tri udarca u okvir gola, ali je gostima glavu spasavao golman Abijati. Krkić je imao inicijativu u pokušajima da zatrese mrežu protivniku, ali nije bilo golova. Tako je nekako bilo i u drugih 45 minuta - Krkić je pretio domaćem golu, ali je dobro odbranio Romero, da bi Ikardi imao odličnu priliku, ali je lopta prošla tik pored gola Abijatija.

Na kraju najnepopularniji rezultat, a ništa bolja nije bila ni igra Milana, koji je posle 20. kola ostao na 30 bodova.