SIMEONE: Atletiko može još bolje!

  • 0

Trener fudbalera madridskog Atletika Dijego Simeone očekuje da njegova ekipa u 2013. ostvari još bolje rezultate nego prošle godine u kojoj je osvojila Ligu Evrope.

Madridske "jorgandžije" posle mnogo vremena uspele su da na tabeli razdvoje Barselonu i madridski Real. Atletiko je trenutno drugi na tabeli Primere sa devet bodova manje od vodeće Barselone.

- Hvala svim navijačima na podršci koju su nam pružali do sada, očekujem da ćemo i u 2013. godini imati njihovu pomoć. Ona nam je potrebna jer verujem da možemo do još boljih rezultata nego prošle sezone - rekao je Simeone za sajt kluba.

Poslednju titulu prvaka Španije ekipa Atletika osvojila je 1996. godine kada je na klupi sedeo srpski stručnjak Radomir Antić.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Srđan Blagojević dao zabrinjavajuć odgovor na pitanje da li će biti pojačanja u Partizanu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA