SERIJA A: Inter kroz iglene uši do boda! (VIDEO)

• 0

Kambijaso domaćine u 85. minutu za remi protiv Đenove 1:1, "nero-azuri" još više posustali u borbi za titulu sa Juventusom

Fudbaleri Intera teškom mukom uspeli su da dođu do boda na svom stadionu "Đuzepe Meaca" u utakmici 18. kola Serije A, pošto su odigrali nerešeno sa ekipom Đenove 1:1.

To je drugi remi ove sezone za "nero-azure", a prvi su zabeležili protiv Kaljarija (2:2).

Prvo poluvreme prošlo je uglavnom u jalovim prilikama, ali je od starta drugog poluvremena Đenova bila konkretniji i opasniji rival na terenu. U vazduhu se osećalo da će gosti postići gol, što se konačno i desilo u 77. minutu, kada je Imobile posle odličnog prodora matirao golama Handanoviča.

Sve se zacrnelo na "Meaci", a Inter je ipak pogledala sreća kada je posle Kasanovog centaršuta iz očaja iskusni Kambijaso bio na mestu da glavom donese izjednačenje i ispostaviće se bod svom timu u 85. minutu.

U završnici je Inter i mogao da ostvari pobedu, ali je Marko Livaja pogodio staivu.

Srpski fudbaler Boško Janković nije ulazio u igru.

"Nero-azuri" sad zaostaju devet bodova za vodećim Juventusom.