RASPUCANI ZLATAN: Het-trik za 25 minuta (VIDEO)

• 2

Švedski napadač je na utakmici protiv Valensijena stigao do 17 golova ove sezone u dresu Pari Sen Žermena - 15 u u prvenstvu i dva u Ligi šampiona

Šveđanin Zlatan Ibrahimović ponovo se raspucao u francuskoj Ligi 1, ovaj put protiv ekipe Valensijena, koju je PSŽ dobio rezultatom 4:0. Od toga su tri gola bila maslo fenomenalnog Ibre.

Ibrahimović je golove postizao u 29, 49. i 54. minutu, a konačan rezultat postavio je Laveci u 82. minutu. Švedski napadač je ovim het-tikom stigao do 17 golova ove sezone - 15 u u prvenstvu i dva u Ligi šampiona.

PSŽ je sada drugi na tabeli sa 32 boda, dva manje od vodećeg Liona, koji ima i utakmicu manje.