INDIJA, PAKISTAN... Navijači Nefčija pesmom "delija" vređaju Partizan! (VIDEO)
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
CZV
Kako nije iskopirano tu su možda grobari uzeli od Delija :p a nasla sam i na internetu da su ovi vasi u Čačku iskopirali
pera
ma daaa.. mi sve od vas kopiramo... grobari,vi ste nasi idoli,vasi uspesi nasi su snovi...
btw
Ta je pesma navijaca Partizana stara preko 20 godina, a tekst je sledeci,Indija pakistan tamo zvezda ovde samo partizan,ubiti spaliti ciganima traga ne ostaviti...tako da kako su je iskopirali ovi iz komsiluka tako je kopiraju i njihova braca iz azerbejdzana!