Jermenski fudbaler izvinio se bugarskom skupljaču lopti zbog napucavanja (VIDEO)

  • 0

Fudbalski reprezentativac Jermenije Gevorg Gazarjan izvinio se danas što je loptom gađao dečaka koji je stajao pored terena na utakmici sa Bugarskom (0:1) u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2014. godine.

Gazarjana su ponele emocije, pošto je bio nezadovoljan situacijom na terenu, a na kraju je isključen zbog tog incidenta u 77. minutu.

- Hoću da se izvinim svima u FIFA jer sam prekršio pravila fer-pleja. Takođe, moram da se izvinim i našem fudbalskom savezu, saigračima i, naravno, momku koga sam gađao. Znam da sam napravio veliku grešku - rekao je Gazarjan.

Momak koji je bio Gazarjanova meta zove se Božidar Atanasov i član je juniorskog tima Slavije iz Sofije. Na kraju je i on zbog incidenta morao da ode u svlačionicu.

- Četvrti sudija mi je pokazao da moram napolje. Ipak, to je bio jedan od najboljih dana u mom životu - priznao je Atanasov.

U meču je bilo još incidenata, jedva je izbegnuta opšta tuča u 73. minutu kada je pred golom Bugarske fauliran defanzivac domaćih, a isključeni su Bugarin Dijakov i Jermen Piceli.

(Tanjug)

Video: Pitali smo predsednika JSD Partizan o dolasku na Zvezdin rođendan: Ovo nam je rekao

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA