Delije: Piksi, ko je napravio dug od 20 miliona evra?

  • 0

Navijači "crveno-belih" su prethodnih dana bili na udaru javnosti zbog navodnog izbacivanja Dragana Stojkovića Piksija iz prostorija "Red kafea" na stadionu Crvene zvezde. Saopštenjem na zvaničnom sajtu navijača Zvezde, Delije objašnjavaju da jedan od najboljih fudbalera kluba u istoriji nije napadnut već priupitan oko sudbine Crvene zvezde.

Saopštenje sa sajta delije.net prenosimo u celosti

Povodom pisanja novina o razgovoru Delija sa Draganom Stojkovićem Piksijem, primorani smo da damo zvanično saopštenje, kako bismo pokušali da prekinemo laži i klevete koje je Dragan Stojković pokušao da ovih dana plasira o nama! Takođe, koristimo priliku da Draganu Stojkoviću i novinarima postavimo sledeća pitanja: Molimo sve novinare da saopštenje prenesu u celosti!

Dragan Stojković nije napadnut u "Red kafeu". Nikakvi računi iz prošlosti nisu u pitanju, već interesovanje Delija za sudbinu Crvene zvezde! Vrlo dobro se sećamo njegovih legendarnih golova, ali svakodnevno osećamo posledice njegove misteriozne vladavine u klubu. Ne znamo da li cela država ima amneziju i da li su svi zaboravili kako je predsednik Dragan Stojković Piksi jednog dana nestao iz našeg kluba i šta je od Crvene zvezde ostalo posle njega?

Sigurno da ovo ne bi radili na ovaj način, već bi ga lično pitali, ali jednostavno nekoliko godina unazad nismo imali priliku ni da ga vidimo ni da mu postavimo ova pitanja. Ova pitanja postavljamo lično njemu ako želi da nam odgovori.

1) Da objasni odakle dug od 20 miliona evra nakon njegovog odlaska, ako se zna da je preuzeo klub sa 5 miliona evra duga! Takođe da objasni kako je onda moguće da dug na kraju njegovog mandata bude toliki, ako se zna da je prodao igrače u vrednosti od 40 miliona evra!

2) Šta je on to navijačima zabranio kada je došao i kakve su mu beneficije tražili navijači? Da li se seća razgovora kada mu je rečeno da navijači žele da budu nezavisni od kluba što se tiče bilo kakvog finansiranja?

Voleli bismo da na ova 2 vrlo prosta pitanja dobijemo konkretne odgovore! Ukoliko ne želi da odgovori na ova pitanja, smatraćemo ga za čoveka koji je ponajviše odgovoran za propast Crvene zvezde u novijoj istoriji, jer nakon njega klub je zapao u velike finansijske probleme koji su jedan od glavnih faktora zašto Zvezda ni dan danas ne može da stane na noge. Takođe, smatraćemo ga za lažova, jer je slagao desetine hiljada Zvezdaša rečenicama koje je izrekao o Delijama! Ukoliko ipak odgovori na postavljena pitanja iskreno, mi ćemo se javno izviniti Piksiju i zajedno sa njim ćemo krenuti da dalje tražimo odgovorne za ovaj ponor u kome se Crvena zvezda našla od trenutka kada je on napustio naš klub!

Takođe, imamo jedno vrlo prosto pitanje za sve novinare koji ovih dana prave senzaciju od jednog razgovora u "Red kafeu":

1) Da li je moguće da niko od vas ne želi Piksija da pita ono što sve Zvezdaše zanima? Da li je moguće da među vama ne postoji nijedan hrabar čovek da pita GDE NESTADOŠE TOLIKE PARE!? Tu ste da pljujete po navijačima u svako doba dana i noći, ali tamo gde je gusto izgleda da ne idete!?"

(Telegraf)

Video: Najbolji potezi meča Mege i Splita i koš za pobedu Kondića

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA