KAKAV DOČEK ZA TEA: Prvo večera kod trenera Klipersa, a onda je Grifin njega i Jelisavetu odveo na piće (FOTO)
≫
Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?
Ђорђе
А ти, шта си осим што храбро износиш своје небитно мишљење.
Podelite komentar
Paris Hilton
Super sada, jelisaveta moze da bude holivudska zvezda....mozda prodje bolje od tea jer je krenula lova.
Podelite komentar
Mr
Iskreno mu zelim uspeh.
Podelite komentar
Pazarac
@Mr
I ja isto mu zelim sve najbolje.Mada ga ovi naši mediji preteraše.Ja ne vidim u njega nista posebno.Ako je u evropi imao prosek od 5-6 asistencija po meču i 10-15 poena ne vidim kako će to blistati u NBA gde Rasel,Harden,Pol...imaju po meču 15 asistencija i 40-50 poena...i još 10-ak skokova.Cuj biće najbolji asistent?!Bože sačuvaj i zakloni šta neću sve čuti. Jokara je izmislio košarku bre za njega.Zivi bili pa videli.
Podelite komentar
Petar
@Mr
Iskreno me bas zabole.Koliko ne razumem hejtere poznatih licnosti,toliko ne razumem ni one koje prave idole od nekoga ko to mozda ne zasluzuje.Nit' mu zelim uspeh,nit' neuspeh,ne poznajem ga da bih znao sta zasluzuje...pozeli mu isto ono sto i on tebi...ah,da ne zna ni da postojis.Opusteno ljudi sa tim idolizovanjem selebritija
Podelite komentar
Ipswich
Šta je video u ovoj jel bi saveti,devojka je potpuno Nbt razvod vrlo brzo kad ga uhvate grifin jordan pa to će biti haos Hahaha :)
Podelite komentar
džordž
uvali se jelisaveta !!
Podelite komentar
UnitedstatesofSerbia
Јел имо добри Тео девојку пре него што се оженио познатом глумицом!??!
Podelite komentar
Putin R.S
Daj boze da se uklopi brzo na njihov stil igre. Velika je pompa oko njega. Znamo mi kakvi su treneri u NBA ako samo jednu utakmicu ne odigra na nivou, a da ne pricamo o kritikama komentatora. Zelim mu sve najbolje u Klipersima i da pokaze i odigra onako kako samo on zna ( da izludjuje Americku sportsku javnost svojom igrom). Srecno Teo.
Podelite komentar