Pobesneli Siniša isključen zbog napada na sudije, Iguain mu je oteo veliku pobedu u 92. minutu! (VIDEO)

• 14

Ništa od velike pobede koju je kreirao Adem Ljajić!

Fudbaleri Torina remizirali su protiv Juventusa sa 1:1 uz gol Adema Ljajića u 52. minutu.

Bio je na ivici velike pobede Siniša Mihajlović, protiv pomalo kombinovanog sastava Stare dame na gostovanju. Ljajić nije samo imao čast da matira Bufona jer je branio Neto, a sa klupe su ušli Iguain, Aleks Sandro i Miralem Pjanić.

Saša Lukić nije dobio priliku da zaigra za Torino, koji je bio na ivici da sačuva trijumf iako je od 57. minuta igrao sa igračem manje. Isključen je Akva tada zbog starta nad Mandžukićem, a ta odluka je potpuno razbesnela Sinišu Mihajlovića.

Vikao je na četvrtog sudiju i unosio mu se u lice, zbog čega je i on morao u svlačionicu. Bivši selektor Srbije je smatrao da je prvi karton dodeljen prestrogo, a u 92. minutu je Pjanić uposlio Iguaina za 1:1.