Radonjić priznao šta je presudilo da Darušafaka ode dalje!
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je da su trojke presudile u porazu od Darušafake.
Zvezda je ostala bez Top 8 Evrolige, porazom u Turskoj sa 78:62, a trener Dejan Radonjić bio je precizan kada je u pitanju ovaj detalj.
- Čestitke, pobedili su nas dva puta, zaslužuju plej-of mesto. Imamo 16 pobeda i to je veliki uspeh za nas, ali nedovoljno za Top 8. Veoma sam ponosan na tim, igrali smo sjajno, a sada je Darušafaka sa 10:0 lepo ušla u meč. Probali smo posle toga, nismo mogli da napravimo prednost, iako smo prišli u trećoj deonici. Očekivali smo bolje da šutiramo trojke, od 1-16, naravno. Mogu samo da čestitam - priznao je Radonjić.
(Telegraf.rs)
Video: Sferopulos se naljutio na konferenciji nakon trećeg pitanja
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Crna Gora
Za malo. Da se igra top 9 usli bi. Ipqk, cestitke FMP- u za partije u EL jee, recimo, Zvezda nikad nije imala slican uspjeh. Sad stvarno mogu da se posvete trennzima i odigravanju, po sopstvenoj zelji, utakmica sa Golden Stejtom i ostalim NBA ligasima. Bice ih interesantno vidjeti, mislim na NBA igrace, kako se muce protiv celicne odbrane Lazica i drugova, kako rece Milan Gurovic. Jos jedn
Podelite komentar
Srbinnnnn
kod Vujosevica nebi bilo tako
Podelite komentar
Goxy RWA
Ali 1 od 16 eeeeej,,, sa takvim sutom ne bi imali sanse ni protiv klinaca iz kraja... to je nedopustivo lose za takmicenje kao sto je Evroliga
Podelite komentar