≫

Jadnim trikovima je trošio vreme na FIFA, a onda - brutalan preokret od 90. minuta! (VIDEO)

Ovo jeste jedan od interesantnijih virtuelnih fudbalskih preokreta u završnici

• 7

Ako verujete u karmu odnosno izreku "sve se vraća, sve se plaća", onda će to sigurno biti vaš komentar kada vidite kako je završena ova partija na fut modu igrice FIFA.

Igrač koji je izabrao Barselonu odlučio je da pri vođstvu 2:1 protraći završne minute partije na besmislene pasove na svojoj polovini dok sudija ne označi kraj.

To je trajalo i trajalo, i definitivno izludelo njegovog protivnika koji je igrao sa Portoom, koji je ipak uspeo u devedesetom minutu oduzme loptu i postigne gol za izjednačenje.

To je partiju odvelo u produžetke, i Porto je kraju slavio... 4:2!