Igrači PSŽ-a snimili svoj razgovor pred revanš: Kad čujete šta su pričali o Barsi, biće vam jasno što su onako ispali! (VIDEO)

• 1

Koliko ovaj razgovor sada nema smisla... ali šta zaključujete o Pari Sen Žermenu iz ovih nekoliko minuta?

Definitivno najveći gubitnici u fudbalu trenutno su fudbaleri Pari Sen Žermena, a to im se sa svih strana, izgleda, natrlja na nos.

Četvorica fudbalera pariske ekipe Marko Verati, Džulijan Draksler, Toman Monije i Blas Matuidi učestovali su u snimanju skeča "Bros. Stories", koji ima zanimljiv koncept.

Njih četvorica večeraju i ćaskaju o određenoj temi, a u drugoj epizodi tema je bila tek predstojeći revanš sa Barselonom u okviru osmine finala Lige šampiona, u kom ih je Barsa eliminisala rezultatom 6:1.

Možete li da zamislite koliko su bili opušteni tad, znajući da imaju prednost od 4:0 i da im samo jedan gol na "Nou Kampu" završava posao za plasman dalje?

Koliko ovaj razgovor sada nema smisla...

Četiri fudbalera su govorili o tome kako će se odvijati meč u Barseloni.

Printskrin: Youtube/Bros. Stories Printskrin: Youtube/Bros. Stories

- Ako izgubimo 5:1, i prođemo, je l' biste bili zadovoljni - pitao je Verati.

- Ja bih poludeo - rekao je Monije, a Draksler je priznao: Ja bih bio srećan.

S njim se složio i Matuidi, a Verati je potom dodao:

- Da mi je to neko rekao pre prvog meča, bio bih srećan, ali sada... poludeo bih.

Monije: Naravno da bi bio besan... Izgubiš 5:1, pa ljudi će te sprdati.

Verati: Da, ali već sam prošao jer sam dao četiri gola u prvom meču.

Monije: Da, dobro, prošao si, ali ljudi će reći da PSŽ nije jak jer je izgubio u Barseloni, to nije kul.

Matuidi: Koji je tvoj idealan scenario, Tomase? Rani gol? Ili 0:0 na poluvremenu?

Monije: Oni nemaju drugog izbora, moraju da napadaju, a mi da pritisnemo.

Draksler: Verujem da ćemo postići gol u prvom poluvremenu. Ostaviće malo prostora.

Matuidi: Moramo da igramo čvrsto. Prvih 20 minuta... biće teško, teren je ogroman. Kada Nejmar bude imao loptu i krene u prodor... Mislim da ćemo uspeti ove godine. Već imamo prednost od četiri gola. Da, četiri gola. Ponavljam, prvih 20 minuta su jako važni.

Ko razume francuski, verovatno će mu ovi snimci biti još zanimljiviji, a da biste ispratili na engleskom, pobrinite se da vam je uključena opcija prevoda na You Tube-u.