I SORAJA SPAVALA SA RONALDOM: 28 seks bombi koje su prošle kroz Kristijanov krevet (FOTO)

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Mahir Skopljak
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Cash

    07. jul 2012 | 23:53

    Ovdašnji narod je uvek bio gladan vesti iz tuđeg kreveta. Kako ne, kad ovde niko nikog ne j... Da ste u mogućnosti i vi biste tako, zato - gledajte i slušajte ono što nemožete ili nećete da postignete i vodite svoj život kako hoćete i možete.

  • Justice

    01. jul 2012 | 21:12

    Ovaj Telegraf laze vise od nasih politicara.

  • Makedonec

    28. jun 2012 | 23:32

    NE MOGU DA VERUJEM!?!?! Pa pola nam se poklapaju :D :D :D

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA