≫

Najluđi meč sezone: Real gubio 1:3, imao igrača manje, a onda je Ronaldo sprečio najgore (VIDEO)

≫

Madriđani jedva izvukli "živu glavu" u meču sa Las Palmasom

• REAL NAJBOLJI

2. mart 2017 | 13:33

Real je super tim jeste da nekada nisu na vrhucu,ne igraju najbolje,ali I prikisak koji se vrsi na njih pad koncentracije,losi dani ponekad uticu na to da ne igra najbolje.Sudija je ovu utakmicu lose sudio,sve je Las palmas dobijao cak I nepravedan penal,taj penal nije bio pravedan zato sto je Ramos morao da zastiti lice pa je postavio ruku,a kada je igrac Las Palmasa sutnuo udarila je u njegovu ruku.Real je imak I igraca manje,ali ipak I pod pritiskom velikim borio se do kraja I imao sjajne akcije.Sudija je u dosta slucaja bio nepravedan prekidao im sajne akcije ,,ofsajd",ali ofsajd nije bio.Tek na pred kraj utakmice je dosudjen cist prnal Realu I to sudija nije hteo da ga svira da mu nije reakao pomocna utakmica.Produzena je utakmica samo 2 minuta a najmanje je trebalo 4 jer su se igraci Las Palmasa prenemagali I folirali izmenu vrsili po 2 minuta.Real je pod ovakvim pritiskom uspeo da se izvuce I nepravednim sudijom.Svaka Cast!!Ronaldo je jos jednom pokazao da je najbolji!U zadnjim minutama je postigao dva gola,a moga je jos jedan da je sudija bio pravedan I pustio da izvedu akciju jer je Ronaldo samo trevao da je sutne I postigne pogodak,a sudija js prekinuo akciju.Nije uopste lako dati gol I biti najbolji izvalaciti tim pred sami kraj zato Ronaldo svaka cast!!Da je ovo bila pravedno sudjena utakmica Real bi bio prvi ,a Barca druga.Real ce sigurno u drugoj utakmici pobediti,ispraviti nepravdu I vratiti svoje prvo mesto na tabeli.Zato samo napred!!!Najbolji REAL!!!!!

• OO7

2. mart 2017 | 11:54

Vise fudbal kao igra ne postoji .... Samo interes, marketing, profit .... Real prekrsi finansijski fer plej i bude kaznjen godinu dana da ne moze da kupuje igrace .... A Dnipro za isti takav prestup kaznjen dve godine da ne igra evropu i oduzeti im bodovi .... Pa posle neka neko kaze da je pravda jednaka ....

• Robin Hud

2. mart 2017 | 07:58

Real je pokazao da je Real, bar kada je sudjenje u pitanju. I sudije su ljudi.

• Srbija do Tokija

2. mart 2017 | 06:12

Ljudi moji, neka me neko ubedi da se fudbal ne namesta. Ko zna koliko je para baceno na Real sinoc. Dobili su id kladionica za dva nova Ronalda da dovedu od ovog X-a.

• Bon za i

2. mart 2017 | 03:50

Kradja, vecito se realu navuce penal i las palmas nije odneo zasluzena 3 boda veceras, sramota!!!

• PFC

1. mart 2017 | 23:52

Pa ovo nema ni kod nas, sramota!

• SRBIN

Ne potcenjujte srce šampiona!!!!! Sramota je ovo nazvati najboljom ligom na svetu kada sudija ovako bez imalo srama krade. Real ostrcen koy 3 ofsajda, penal Ramosa nije bio( ruku na srce kompenzacija je bila Ronaldu) crveni karton samo nek je zdravo, do 90 min ukradeno 5-6 min sudija produzava 3 gdje se ukrade jos 2 min Jednom rijecju sramota Liga se ne zove vise La lifa vec Barsa liga