Roma izašla na kraj sa Interom: Svi pričaju o golčinama Naingolana! (VIDEO)

• 2

Rimski klub nastavlja sa dobrim rezultatima

Roma nastavlja svoju poteru ka Juventusu! Ubedljivo je savladala Inter rezultatom 3:1 u okviru 26. kola Serije A.

Utakmicu je obeležio Rađa Naingolan, koji je postigao dva stvarno lepa gola: prvi u 12. minutu na asistenciju Džeka, a potom i u 56. minutu posle kontre.

Imali su "neroazuri" inicijativu u drugom poluvremenu, ali je Roma dobro odgovorila u defanzivi. Prvi put na meču je Šćešnog savladao Mauro Ikardi u 81. minutu, ali preokret je sprečen četiri minuta kasnije, kada je penal sigurno izveo Peroti. Prethodno je Džeka oborio Medel u šesnaestercu.

Roma je ponovo na minus sedam u odnosu na Juve, a Inter je ostao šesti sa 48 bodova.