Milan ne odustaje od Evrope: Majstorija iz trka Deulofeua donela pobedu u derbiju kola (VIDEO)

• 0

Poslednji meč runde u Seriji A obeležio fudbaler Evertona na pozajmici u Milanu

Sve je išlo ka tome da Milan još jedan meč ne dobije pred svojim navijačima, ali je Fiorentinu srušio prelepim golom sa 20 metara Đerar Deulofeu koji je pogodio sam ćošak protivničkog gola iz trka za 2:1.

Rosoneri koji nikako da ustale formu i krenu ozbiljnije ka vrhu tabele ostvarili su drugu pobedu na tri meča u poslednjih nedelju dana.

Milan je poveo golom Juraja Kucke, do poluvremena je izjednačio sjajni hrvatski napadač Nikola Kalinić. Pomenuti Deulofeu je u 75. minutu doneo slavlje na San Siru gde ponovo gledaju ka evropskom takmičenjima, s obzirom da italijanskom velikanu četvrtoplasirani Inter beži samo četiri boda.