Šta je bilo potrebno Barsi posle debakla u Parizu? Penal u 90. minutu

≫
  • 3

Mesi postigao gol u 4. minutu, ali Barsa se ozbiljno namučila protiv Leganjesa

Nije bilo lako igračima Barselone da posle onih 4:0 u Parizu od PSŽ-a u osmini finala Lige šampiona zaigraju pred domaćim navijačima protiv nejakog Leganjesa.

Bez obzira što je Mesi postigao gol već u četvrtom minutu, šampion Španije je tek u 90. minutu i penala Mesija (prethodio sumnjiv faul nad Nejmarom) osigurao 2:1 na Kamp Nou i nije dozvolio Realu da dodatno profitira kao lider Primere.

Bio je 16. meč u nizu bez poraza za Katalonce.

Golman Barselone Ter Štegen branio je moguće i nemoguće, nije ništa mogao kod izjednačujućeg gola gostiju.

Za grogiranu Barsu i Luisa Enrikea ostaje bod zaostatka za Realom sa dva meča više.

Barselona - Leganjes 2:1