OČAJAN PENAL ADEMA LJAJIĆA: Promašaj koji je koštao Torino pobede nad Milanom (VIDEO)

≫
  • 3

Iako su vodili na poluvremenu 2:0, domaći tim nije uspeo da pobedi Rosonere na kraju

Adem Ljajić je targičar Torina! Neakdašni reprezenantivac Srbije promašio je penal protiv Milana, pri rezultatu 2:0 za domaći tim, da bi Rosoneri na kraju stigli do 2:2 (2:0).

Torino je na siteku pola sata igre vodio 2:0 protiv Milana i imao je šansu da sa bele tačke reši meč.

Međutim, Ljajić je katastrofalno izveo penal i Donarumi nije bilo teško da odbrani.

Prethodno su Beloti i Benasi u 21. i 26. minutu šokirali goste koji su se oporavili već na početku drugog dela.

Bertolaći je u 55. izjednačio na 2:1, da bi Baka iz penala pet minuta kasnije postavio konačan rezultat.