Flaša pogodila Nejmara, pa su popadali drugi igrači Barselone! A onda je besni Mesi krenuo ka tribini... (VIDEO)

• 3

Mala drama se odigrala na kraju utakmice na Mestalji

Fudbaleri Barselone savladali su kao gosti Valensiju 3:2 (1:0) u utakmici devetog kola španske primere.

Dvostruki strelac bio je Lionel Mesi, u 22. i 90+4. iz penala, a pogodio je i Luis Suarez u 62. minutu, dok su golove za domaćina postigli Munir El Hadadi u 52. i Rodirgo u 56. minutu.

Prilikom proslave gola posle penala ispred tribina, domaći navijači su iz besa pobacali tvrde predmete.

Jedna flaša pala je tačno u sredinu kruga koji su Barsini igrači napravili, i pogodila je Nejmara.

Interesantno, gomila igrača je odreagovala kao da su baš oni dobili udarac.

Još interesantnija je reakcija besnog Mesija, koji je krenuo ka tribini, pa su ga saigači zaustavljali.