Nesuđeni štoper Zvezde golom srušio Inter u Milanu (VIDEO)

≫
  • 0

Miguel Vitor, koji je ovog leta bio na meti crveno-belih dao gol u pobedi Hapoel Ber Ševe na Đuzepe Meaci

Posle poraza Junajteda u Roterdamu prvo kolo Lige Evrope donelo je još jedno veliko iznenađenje. Naime, fudbaleri Hapoel Ber Ševe osvojili su tri boda u Milanu, pošto su savladali Inter sa 2:0, u utakmici Grupe K.

Hapoel je poveo u 54. minutu golom Migela Vitora, koji je ovog leta bio pik Crvene zvezde, a konačan rezultat postavio je Buzaljo u 77. minutu. Mogao je rezultat da bude i ubedljiv na strani ekipe iz Izraela, dok je Inter potvrdio lošu formu sa početka sezone Serije A.

U drugoj utakmici u Grupi K Sautempton je na svom terenu pobedio Spartu iz Praga sa 3:0. Engleski tim poveo je golovima Čarlija Ostina, u petom minutu iz jedanaesterca i u 27. minutu. Konačan rezultat postavio je Džej Rodriges u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Tu je viđena i zanimljiva situacija kod penala Sautemptona, pošto je došlo do manje rasprave između srpskog reprezentativca Dušana Tadića i strelca Ostina oko toga ko će izvesti penal. Tadića je saigrač morao da izgura iz kaznenog prostora.

Fudbaleri Ajaksa pobedili su u Atini Panatinaikos sa 2:1 u Grupi G. Domaći su poveli u petom minutu preko Markusa Berga, a izjednačio je Bertran Traore u 34. minutu. Pobedu Ajaksu doneo je Džajro Ridevald u 67. minutu, pošto je prethodno Davi Klasen promašio penal.

U drugoj utakmici u toj grupi Standard Lijež je odigrao 1:1 protiv Selte, za koju je svih 90 minuta odigrao Nemanja Radoja.

Viljareal je kao domaćin pobedio Cirih sa 2:1 u Grupi L, dok je u drugom meču u toj grupi Osmanlispor pobedio Steauu sa 2:0. PAOK i Fiorentina odigrali su bez golova u Grupi J, dok je nešto ranije Liberec odigrao 2:2 sa Karabagom.

Šahtjor je na gostovanju pobedio Konjaspor sa 1:0 u Grupi H, a Gent i Braga odigrali su nerešeno 1:1.

Šalke je pobedio Nicu u Francuskoj sa 1:0 golom Abdula Babe Rahmana u 75. minutu, a u drugoj utakmici u Grupi I Krasnodar je u Austriji pobedio Salcburg golom Žoazinja u 37. minutu.