Goleada Junajteda i Sitija za poluvreme: Dve greške Blinda i katastrofalna reakcija Brava (VIDEO)

• 1

Građani su imali 2:1 na poluvremenu

Tri gola za prvih 45 minuta - fenomenalno prvo poluvreme mančesterskog derbija između Junajteda i Sitija - 1:2.

Građani su imali 2:0 sve do finiša, kada je Klaudio Bravo napravio katastrofalnu grešku i praktično poklonio gol Zlatanu Ibrahimoviću.

Međutim, i Siti je poveo zahvaljujući greškama Junjatedove odbrane. Tačnije, nakon grešaka Blinda. Kod prvog gola uopšte nije reagovao ispred De Brujnea, dok je kod drugog zakasnio sa ofsajdom i omogućio Ihenaču da matira De Heu.