MARSELO BRILJIRAO: Preko 100.000 ljudi gledalo pobedu Realovog B tima protiv Čelsija (VIDEO)

• 0

Madriđani vodili 3:0, ali je Azar u finišu meča ublažio poraz - 3:2

Prijateljski meč između Reala i Čelsija opravdao je očekivanja 105.000 ljudi koliko je gledalo susret ovih evrospkih velikana. Na kraju, pet golova, sijaset prilika i pobeda Madriđana rezultatom 3:2 (3:0).

Čelsiju je posle prvog poluvremena pretila katastrofa jer je B tim Reala imao visoku i skoro nedostižnu prednost. Briljirao je Marselo, jedan od retkih iz prve postave koji su se našli u sastavu.

Brazilac je postigao golove u 19. i 26. minutu, dok je u 37. asistirao Dijazu za bobu u mrežu Begovića.

Antonio Konte je u 67. minutu ubacio na teren Edena Azara, a ovaj je u 80. i 91. minutu ublažio poraz. Belgijanac je na sjajan način iskoristio to što je Zidan ubacio klince u finišu.

Srpski reprezentativac Nemanja Matić je odigrao čitav meč i umalo nije postigao autogol na početku utakmice.