Siti pobedio Dortmund posle penala (VIDEO)

≫
  • 1

Očigledno će u Dortmundu morati da porade na jedanaestercima

U poslednjem meču dana Međunarnodnog kupa šampiona, fudbaleri Mančester Sitija savladali su ekipu Borusije Dortmund nakon bolje izvedenih penala.

Regularni deo utakmice završen je rezultatom 1:1.

Prvi gol pao je tek u 79. minutu, posle odlične akcije David Silva je uposlio Serhija Aguera, koji je doveo "građane" u vođstvo.

U šestom minutu sudijske nadokande, mladi Kristijan Pulišić iskoristio je jako lošu intervenciju golmana Gana, pa su penali presudili pobednika.

Doduše, istakli su se golmani obe ekipe.

Očigledno će u Dortmundu morati da porade na jedanaestercima, s obzirom da su u seriji neprecizni bili Paslak, Larsen i Merino.

Na drugoj strani su to bili Garsija i Sterling, pa je engleski klub slavio sa 6:5 u seriji.