ŠAMPION BRITANIJE SE BORI ZA ŽIVOT: Bokser završio u komi posle borbe za titulu! (VIDEO)
Nik Blekvel, britanski šampion u srednjoj kategoriji u boksu poražen je u borbi za titulu od Krisa Jubanka, a posle meča proživljava pravu dramu jer je u indukovanoj komi. On je posle borbe u kome je poražen od udaraca zaradio manje krvarenje na mozgu, što su doktori ustanovili detaljnim pregledima nakon njegovog hospitalizovanja.
Doktori se nadaju da će se oporaviti i za sada će posle njegove reakcije na indukovanu komu odlučiti kako će ga dalje lečiti i da li će biti potrebe za operacijom.
Odmah posle skenera je otkriveno da je pretrpeo malo krvarenje u mozgu, a medicinski stručnjaci vode puno računa o njemu i doneće odluku šta će dalje da rade.
Čitava porodica Blekvela noć je provela u bolnici, a doktori boksera polako skidaju sa sedativa.
@nickblackwell02 You put up a great fight tonight. Proved yourself a true warrior, wish you a quick recovery & a speedy return 2 the ring
— Chris Eubank Jr (@ChrisEubankJr) March 27, 2016
Blekvelu je i njegov suparnik u ringu poželeo brz oporavak dok se i ostale njegove kolege mole da sve prođe ok.
Pogledajte i kako je izgledala njihova borba u kojoj je Blekvel zaradio povrede opasne po život.
(Telegraf.rs)
Video: Milojević: Želimo da vidimo što više navijača, Radnički krasi timski duh
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
majka
ovo nije sport.sve sto propagira nasilje i smrt treba odma zakonom zabraniti.
Podelite komentar
Max
Pogledaj mu glavu. Ovo nije sport i treba ga zabraniti.
Podelite komentar
Diz
Vidim svi mu porucuju, jedva cekaju da se VRATI U RING i izaziva nova krvarenua mozga i mizda pucanje neke aneurizme ako je ima....Volim puno box, trenirao sam box, ali vratiti se u riny posle ovoga je kraaajnji idiotizam i debilizam i ne bi mi bilo zao da posle umre. Pa bar 20 godina je skratio sad zivot....ako ostane uopste i ziv.
Podelite komentar