Milan remizirao sa Lacijom, a odmah posle Mihajlović pričao o povratku u rimski klub! (VIDEO)

• 2

Utakmicom na "San Siru" završen je nedeljni program 30. kola Serije A

U poslednjoj utakmici 30. kola Serije A, Milan i Lacio odigrali su nerešeno 1:1.

Pre početka meča ponovo se pojavila informacija da će trener "rosonera" Siniša Mihajlović naredne sezone preuzeti upravo Lacio, što je on nakon meča odbacio.

- Lacio? Tu sam proveo nekoliko najsrećnijih godina moje karijere, nesumnjivo. Da li bih voleo da se vratim? Za šest, sedam ili deset godina, što da ne? Fokusiran sam samo na Milan i ne znam šta donosi sutra. Da li bih mogao da odem? I to je opcija, ali kao što sam rekao nekoliko puta, imam ugovor na godinu dana. Ako se i klub i ja usaglasimo da nastavljamo zajedno, onda nastavljamo. Ako se neko s tim ne bude složio, krenućemo drugom putevima - rekao je Mihajlović.

Oba pogotka viđena su u prvih 15 minuta igre. Lazio je stigao do vođstva u devetom minutu, kada mrežu "rosonera" pogodio Marko Parolo. Zadovoljstvo gostiju trajalo je samo šest minuta.

Karlos Baka je izjednačio rezultat na 1:1, što se ispostavilo i konačnim rezultatom, iako je Bonaventura čak dva puta pogađao okvir gola.

Treba naglasiti i da je bosansko-hercegovački fudbaler Senad Lulić isključen u 84. minutu meča.

Srpski fudbaler Milan Biševac odigrao je ceo meč za goste, a Filip Đorđević je u 80. minutu zamenio Matrija.