Lester obradovao Arsenal i Totenhem, Čelsi ne zna za poraz sa Hidinkom (VIDEO)

• 0

Lisice odigrale samo 2:2 kod kuće, bod je odneo VBA * Bod Sanderlenda za beg iz opasne zone i tesna pobeda Plavaca

Fudbaleri Lesetra su neočekivano kiksnuli na svom terenu i tako vratili nadu Arsenalu da se uključi u šampionsku trku, a Totenhemu omogućili da se popne na čelo tabele Premijer lige.

Dva boda su im orkinuli fudbaleri VBA koji su čak i vodili protiv lidera Premijer lige, ali je meč završen rezultatom 2:2.

Gosti iz Birmingema su poveli u 11. minutu preko Rondona, ali su se Drinkvoter i King pobrinuli da na poluvremenu stoji 2:1 na semaforu. Ipak, samo što je počelo drugo Gardner je postavio konačan rezultat.

Čelsi je vezao treću uzastopnu pobedu i produžio niz neporaženosti koji traje od dolaska Gusa Hidinka na klupu Plavaca. Kendei i Dijego Košta su pogađali do poluvremena, a neizvesnost je uneo Redmond golom u 68. minutu.

Zanimljivo, Kenedi je bio strelac u 39 sekundi čime je postao najbrži strelac u PL ove sezone. Do gola u ovom meču mogao je i Nemanja Matić, ali je njegov šut u finišu meča, sa peterca posle kornera, završio iznad prečke.

Kiks Noriča iskoristio je Sanderlend koji je kod kuće odigrao 2:2 sa Kristal Palasom i posle dužeg vremena se ne nalazi u opasnoj zoni.