ZIDAN DEBITOVAO PETARDOM: Het-trik Bejla, Benzema dao gol petom (VIDEO)

• 0

Real Madrid demolirao Deportivo na

Zinedi Zidan je svojevremeno kao fudbaler na Sanjago Bernabeu vratio magiju, a sada je kao trener vratio nadu u lep fudbal posle čemera koji je mogao da se vidi pod Rafom Benitezom.

Kraljevski klub je na pobedu Barse od 4:0 odgovorio još ubedljivije. Sa 5:0 su počistili Deportivo uz sjajnu igru Gereta Bejla, koji je postigao het-trik, poput Mesija na Barsinoj utakmici.

Velšanin je postao igrač sa najviše postignutih golova glavom u svim ligama petice ove sezone. To je njegov treći het-trik u Realu, a ukupno peti u karijeri, pošto je dva imao u Totenhemu.

Poveo je Real majstorskim golom Benzeme u 15. minutu, koji se najbolje snašao u gužvi u kaznenom prostoru posle kornera. Nakon jedne povratne lopte petom je skrenuo loptu u gol za 1:0.

Zaređali su se posle toga golovi Bejla u 22, 49, i 63. minutu.

Karvahal mu je idealno asistirao u 22. minutu, a Bejl je glavom zatresao mrežu. Slična akcija viđena je i u 49. mintu, samo je ovoga puta u ulozi asistenta po desnoj strani bio Ronaldo, a Bejl je iz kaznenog prostora pucao levicom i postigao novi gol. Het-trik je kompletirao posle novog gola glavom nakon centaršuta Krosa iz kornera.

Do kraja je Benzema postigao još jedan gol i tako zapečatio sudbinu Deportiva i omogućio Zidanu da petardom debituje na klupi Real Madrida.