Ne zna se koji je lepši gol u pobedi Barselone od 6:1 (VIDEO)

• 2

I bez najvećih zvezda aktuelni šampion Evrope je demonstrirao silu

Barselona je sa 6:1 demolirala Viljanovense u drugoj utakmici 1/16 finala Kupa kralja i ubedljivo obezbedila plasman dalje.

Ramirez je bio trostruki strelac, dva je dodao El Hadadi, a jedan je postigao Dani Alveš.

Bek Barse je već u 4. minutu doneo prednost ekipi sa Nou Kampa kada je sevnuo pravi projektil sa oko 35 metara za pravu golčinu. Golman gostiju je u 20. minutu napravio kardinalnu grešku i praktično je asistirao Sandru Ramirezu.

Juanfra je u 29. minutu na trenutak doneo radost gostima posle sjajnog gola. Ipak, samo tri minuta kasnije uzvratila je Barsa još jednom preko Sandra Ramireza.

U drugom poluvremenu je viđeno još tri gola u mreži El Hadadi je pogodio posle centaršuta Matjea u 51. minutu, Sandro je u 69. minutu postigao het-trik pošto je zakucao loptu u mreži posle jednog odbitka, a u 76. minutu je maestralno asistirao petom El Hadadiju za konačan rezultat.