NIKO PRE NOVAKA NIJE USPEO: Đoković postavio dva rekorda, smeši mu se i treći!
Najbolji teniser sveta Novak Ðoković se peti put u karijeri, a četvrti put uzastopno, plasirao u finale završnog Mastersa, lako savladavši Rafaela Nadala.
Meč je trajao 79 minuta, a Ðoković je fantastičnom igrom u međusobnom skoru izjednačio na 23:23, i na taj način stigao do čak 15. finala ove sezone, što je novi rekord.
>>> Posle ove majstorije Đokovića i Nadal je morao da aplaudira! (VIDEO)
Ukoliko bude slavio u finalu, Srbin će osvojiti 11. titulu u 2015. godini, što će biti novi ATP rekord.
I treći izuzetan rezultat koji niko pre njega nije postigao je taj da je pobedom nad Nadala Đoković upisao 30. trijumf u jednoj sezoni na igračima iz Top 10.
>>> Novak sa dve reči na kameri oduševio Srbiju (FOTO)
Savour this exquisite backhand lob volley from @DjokerNole #finalshowdown https://t.co/kRsZ9udpkC https://t.co/mKzjWoDQW4
— TennisTV (@TennisTV) November 21, 2015
(Telegraf.rs)
Video: Milojević otkrio lepu vest za navijače Zvezde pred derbi pa poručio: " Ta priča o dominaciji... "
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Marijana
Bravo,Nole!
Podelite komentar
Goran
Nole legendo
Podelite komentar
Dejan Knez
13. titulu....
Podelite komentar