Šveđani bliži Euru, ali Danci imaju gol nade (VIDEO)

• 0

Biće drame u revanšu "vikinškog" okršaja

Biće "vatre" u Kopenhagenu!

Reprezentacija Švedske pobedila je Dansku u prvoj utakmici baraža za odlazak na Evropsko prvenstvo rezultatom 2:1, pa se lako može izvesti zaključak da nas u revanšu, u utorak na "Parkenu", očekuje jedan od onih mečeva koji se ne sme propustiti.

Pogotke za selekciju "tri krune" u sjajnoj atmosferi na stadionu u Solni, postigli su Emil Forsberg u 45. minutu i kapiten Zlatan Ibrahimović u 50. iz penala.

Sa pobedom od 2:0 Švedska bi mogla da računa da je "jednom nogom" na Euru, ali 2:1 je potpuno druga priča...

Goste je "u igru" vratio Jorgensen deset minuta pre kraja, kada se najbolje snašao u petercu posle kornera i na dodavanje saigrača glavom, savladao Isaksona.