Kitanovski se ''igrao'' u Pazaru, duel dvojice Zvezdaša završen za 3 minuta!

• 0

Lučani slavili u Novom Pazaru * Borac i Voždovac odigrali 1:1, dok je Radnički slavio na Karaburmi

Očajan dan za domaćine u Super ligi! Na uvodna četiri meča 17. kola viđene su dve pobede gostujućeg tima i dva remija, dok će čast domaćih klubova pokušati da odbrani Crvena zvezda protiv Metalca od 18.00 časova.

Najzanimljivije je bilo u Novom Pazaru gde je Vuk Radivojević doveo istoimeni klub u vođstvo protiv Lučana u 27. minutu, ali je Mladost preokrenula ud rugom poluvremenu. Najviše zahvaljujući makedonskom internacionalcu Tometu Kitanovskom. Za 20 minuta je postigao dva gol i jednom asistirao - 1:3.

Delije, za svaki slučaj, ponesite sveće na Marakanu!

Kitanovski je bio precizan u 56. i 76. minutu, dok je drugi gol za goste delo Vajana u 71. minutu. Pobeda za sedmo mesto na tabeli i 23 osvojena boda.

Printskrin: Youtube/TV Srbija Printskrin: Youtube/TV Srbija

Radnički iz Niša je uspešno preboleo prošlonedeljni poraz od Borca kod kuće. Real sa Nišave je pobedio OFK Beograd rezultatom 2:0, mada je konačan ishod mogao da bude drugačiji.

Ivica Jovanović je u 33. minutu promašio penal za Romantičare, što su Zemlianukin i Ašćerić znali da kazne u drugom poluvremenu.

Nenad Lalatović i njegov Borac dočekali su Voždovac i bio je to duel dva doskorašnja partnera sa klupe Crvene zevzde, s obzirom na to da Zmajeve vodi Bratislav Živković. Duel je završen za tri minuta - 1:1.

Srđan Vujaklija je nastavio impresivan niz i pogodio je za vođstvo u 71. minutu (strelac Mićić), ali je Obijore Odita već u 74. minutu izjednačio rezultat.

U Subotici, gde je gostovao javor, nije bilo golova.