Novi Pazar odneo bod iz Ivanjice

• 0

Javor i Novi Pazar odigrali nerešeno 1:1, dok je Voždovac pobedio Rad sa 1:0

Fudbaleri Javora i Novog Pazara igrali su danas u Ivanjici nerešeno 1:1, u utakmici 16. kola Superlige Srbije.

>>>FRKA U NOVOM PAZARU: Majo Vujović napao funkcionera kluba, nazvali ga uličarom!

Posle nezanimljivog prvog poluvremena, gosti su iznenadili Ivanjičane golom desetak minuta posle odmora i činilo se da mogu do sva tri boda.

Javor je, međutim, zaigrao angažovanije u nastavku i izjednačio u 60. minutu, ali nije imao snage za potpun preokret.

Posle ovog remija Javor je napredovao jedno mesto na tabeli i sada je peti, dok su Pazarci, na čijoj je klupi debitovao novi šef stručnog štaba Radmilo Ivančević, ostali na osmoj poziciji.

Ranije u subotu Voždovac je kao domaćin savladao ekipu gradskog rivala rada sa 1:0.