Junajted promašio tri penala za košmar na ''teatru snova'', Klopova prva pobeda u Liverpulu (VIDEO)

Midlsbro je šokirao Old Traford pošto je izbacio Crvene đavole iz Liga Kupa posle penal serije

• 0

I druge večeri Liga kupa došlo je do velikog iznenađenja, pošto je Midlsbro pobedio Junajted na Old Trafordu posle boljeg izvođenja penala. Mogli su gosti i ranije da obezbede plasman u četvrtfinale, ali je Dejlija Blinda sudija spasao neviđene sramote i jednog od najefektnijih autogolova koje je fudbal video.

Nije briljirao na golu ni Serhio Romero, koji je u drugom poluvremenu napravio veliki kiks i malo je falilo da prmi komičan gol. Centimetri su ga spasili, ali su podsmesi nastavljeni na društvenim mrežama.

U penal seriji su fudbaleri Junajteda promašili čak tri puta. Neprecizni su bili Runi, Kerik i Ešli Jang, dok je jedino Pereira pogodio mrežu.

Jirgen Klop, FK Liverpul

Jirgen Klop je zabeležio prvu pobedu od kako je postao trener Liverpula pošto je njegova ekipa slavila na Enfildu protiv Bornmuta sa 1:0 u osmini finala Liga kupa.

Čovek odluke bio je Natanijel Klajn, koji je postigao gol u 17. minutu i ispostavilo se postavio konačan rezultat. Bila je to sjajna akcija koja je mogla mnogo atraktivnije da se završi i da se gol postigne petom, ali su fudbaleri Bornmuta reagovali na gol liniji i izbacili loptu, ali je akciju iz drugog plana pratio Klajn.

Plasman u četvrtfinale izborili još Mančester Siti i Sautempton.