SPAS ZA MIHU 5 MINUTA PRE KRAJA: Milan imao igrača više i penal, i jedva pobedio Sasuolo! (VIDEO)

• 0

Milan je pobedio Sasuolo posle velikih problema, iako su gosti od 29. minuta igrali sa igračem manje

Milan je zabeležio pobedu u 9. kolu Serije A pošto je na svom terenu savladao Sasuolo sa 2:1. Imala je ekipa Siniše Mihajlovića igrača više punih sat vremena, a takođe i gol prednosti, ali je teškom mukom došla do pobede, golom u nadoknadi vremena.

Sve se otvorilo Milanu savršeno. Od 29. minuta Rosoneri su imali igrača više jer je Konsilji dobio direktan crveni karton, a samo dva minuta kasnije Mihajlovićeva ekipa je povela golom Bake iz penala.

Nad Bakom je i načinjen faul, kada ga je golman Sasuola oborio u kaznenom prostoru.

Delovalo je da je sve rešeno već tada, ali je Berardi u 53. minutu pokvario raspoloženje navijačima Milana na San Siru. Postigao je fenomenalan pogodak iz slobodnog udarca.

Svašta se tada sigurno motalo po glavi Siniše Mihajlovića, pa verovatno i to da će dobiti otkaz ukoliko ne pobedi.

Spas je usledio samo pet minuta pre kraja meča kada je Luis Adrijano udarcem glavom posle kornera zatresao mrežu i sačuvao Mihajlovića na klupi Milana.