IZ 2-1 I 1-2: Rad i Borac treću godinu zaredom igraju prelaz (VIDEO)

• 4

Dva puta su slavile Zebre, jednom Građevinari...

Ima neka tajna veza između Rada i Borca iz Čačka! Treću sezonu zaredom ova dva kluba igraju, kladioničarski rečeno, prelaz, odnosno onaj ko vodi na poluvremenu izgubi na kraju.

Tako je bilo i u subotu, ali i u septembru 2013. godine, kao i u avgustu 2014. godine. Dva puta je slavio Borac.

Lalatovićev Borac slavio na Banjici, obezbeđenje sprečilo tuču! Bivši bek Zvezde doneo pobedu Voši!

Krajem septembra 2013. godine ova dva tima su se sastala u Kupu Srbije. Meč se igrao u Čačku, a domaći tim je slavio sa 2:1.

Andrija Pavlović, trenutni fudbaler Čukaričkog, bio je strelac za Građevinare u 38. minutu, a Nikolić u 71. i Maslać u 81. minutu su doneli preokret.

Godinu dana kasnije susret je odigran na Banjici i završen je identičnim rezultatom - 2:1. S tim da je u pitanju bila prvenstvena utakmica.

Živković je u 41. minutu doveo Zebre u vođstvo, da bi najpre Mihajlović u 55. izjednačio, a potom je Maraš doneo pobedu Građevinarima u 70. minutu.

Pomenuti igračje bio strelac gola u u subotnjem meču koji je Čačak dobio sa 3:2. Fudbaler rada je tresa mrežu gostuućeg tima u 45. minutu za 2:1 na poluvremenu. U nastavku su Knežević i Zorić preokrenuli rezultat.

Veselinović je u 9. minutu doveo Rad u vođstvo, a Knežević je svojim prvim golom na meču izjednačio u 34. minutu.