Nemanja Jaramaz novo je pojačanje šampiona Crne Gore

Bivši košarkaš Partizana Nemanja Jaramaz novi je igrač šampiona Crne Gore, podgoričke Budućnosti, potvrdio je njegov agent Miško Ražnatović.

Jaramaz je tako postao drugi bivši košarkaš Partizana koji je potpisao za Budućnost ovog leta pošto je pre njega sa Podgoričanima dogovor sklopio i Aleks Marić.

>>>Aleks Marić se vraća u ABA ligu!

Pored Partizana, Jaramaz je nastupao i za Mega Vizuru, Bjelu, Astanu, a od 2013. godine bio je član poljskog Turova sa kojim je osvojio poljsko prvenstvo, a u Evroligi je prosečno beležio 9,5 poena, 2,9 asistencije i 2,9 skoka.

Sa Partizanom je osvojio šampionat i kup Srbije i ABA ligu. Prošao je sve mlađe selekcije Srbije sa kojom ima dve zlatne medalje.

Od sada možete pratiti Telegraf i na Vajberu!