Bod koji znači prvo mesto...barem do subote popodne (VIDEO)

• 0

Berlinska Herta odigrala 1: 1 sa Verderom kod kuće...

Fudbaleri Herte i Verdera iz Bremena odigrali su u Berlinu nerešeno 1:1, u prvoj utakmici 2. kola nemačke Bundes lige.

Domaćin je poveo već na početku susreta i činilo se da će osvojiti bodove protiv neugodnog rivala. Međutim, Verder je do kraja poluvremena uspeo da izjednači rezultat, a u nastavku i da sačuva mrežu u utakmici koja nije ispunila očekivanja 56.376 gledalaca na Olimpijskom stadionu.

S obzirom na to da je u pitanju tek drugo kolo, Herta može da se pohvali da je prenoćila kao lider.