Igrači Vojvodine dočekani u Češkoj kao Ronaldo i Mesi! (FOTO)
Samo što su fudbaleri Vojvodine i Hajduka ''promolili nos'' u hol, nakon redovne pasoške kontrole, nisu mogli da dođu sebi od najezde navijača koji su želeli autograme.
Tačnije, više su kolekcionari nego navijači. Jer, u sveskama su već pripremljene fotografije fudbalera i čekalo se samo da ih ''pronađu u masi'' i izmame potpis.
Fudbalski moćnik u 4h sleteo sa Partizanom, u 10h poleteo sa Vojvodinom! (FOTO)
![Foto: Telegraf/M.M.](http://xdn.tf.rs/2015/08/19/ivanic.jpg)
![Foto: Telegraf/M.M.](http://xdn.tf.rs/2015/08/19/hajduk.jpg)
Unezvereni, kao muva bez glave, trčali su hodnikom od igrača Hajduka do igrača Vojvodine. Bilo im je svejedno. Bitan je bio samo štembilj.
- Skupljam autograme već nekoliko godina. Nemaju cenu, iako sam za pojedine fotografije dobijao i par hiljada evra. Čekaj...Da li je ono Ivanić? - upitao je jedan od kolekcionara na solidnom engleskom jeziku.
![Foto: Telegraf/M.M.](http://xdn.tf.rs/2015/08/19/ivanic-3.jpg)
Naravno, bio je to Ivanić koji je ''stao u red'' i potpisivao fotografije na kojima se nalazio njegov lik.
(Izveštač Telegrafa iz Češke, Mario Marić)
Video: Razgovor Nemanje Nedovića i Alena Omića u tunelu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.