MILAN NE ZNA DA POBEDI: Verona golom u 95. minutu otkinula bod "rosonerima"! (VIDEO)

• 2

Vodili su čitavo drugo poluvreme "crveno-crni" i na kraju primili gol čime su još jednom razočarali svoje navijače

Fudbaleri Milana zaista ne umeju da pobeđuju i to su pokazali i u susretu protiv Verone, gde su u petom minutu sudijske nadoknade ostali bez trijumfa u Seriji A, 2:2.

Imali su pobedu u šaci fudbaleri Pipa Inzagija, vodili čitavo drugo poluvreme i na kraju ponovo razočarali svoje navijače, a to razočarenje je najavio Luka Toni već u 18. minutu kada je bio precizan sa bele tačke.

Međutim, podigli su se "rosoneri" i krajem poluvremena preko Meneza sa penala došli do izjednačenja, a onda na samom startu drugog dela igre potpuno preokrenuli rezultat kada je Takcidis smestio loptu u sopstvenu mrežu.

Međutim, sve je to bilo za džabe kada je Lopez, koji je u 79 minutu zamenio Boška Jankovića na terenu, u petom minutu nadoknade iskoristio grešku odbrane Milana i doneo bod Veroni.

U prvom meču dana Sampdorija našeg Siniše Mihajlovića je pobedila Kaljari na svom terenu 2:0, a fenomenalan pogodak postigao je Samjuel Eto.