Zna li Manćini šta priča? Vidić odigrao ceo meč i doprineo pobedi! (VIDEO)

Inter je slavio nad Kaljarijem 2:1, a sve vreme je na terenu bio srpski fudbaler, koji je u sukobu sa trenerom

• 1

Izgleda da je Roberto Manćini bio prinuđen da pojede svoje reči na račun Nemanje Vidića, pošto je tvrdio da naš fudbaler neće igrati za Inter dokle god je italijanski stručnjak na klupi "neroazura".

Vidić je ipak odigrao ceo meč za Inter na utakmici 24. kola Serije A, na kojoj je ekipa iz Milana slavila rezultatom 2:1 nad Kaljarijem.

Gosti su naišli na jak otpor domaćina, ali su u drugom poluvremenu uspeli da ga slome.

Već u 47. minutu je gol postigao mladi hrvatski fudbaler Mateo Kovačić.

Duplirao je Mauro Ikardi nakon što je izbegao ofsajd zamku.

Nesmotrenom reakcijom, golman Karizo je zatresao svoju mrežu u 74. minutu, i time postavio konačan rezultat utakmice.