Balotelijeva bivša snimila pornić? (FOTO)
Nekadašnja devojka Marija Balotelija, lošeg dečka modernog fudbala, u rekordnom roku je postala zvezda interneta, kojim kruže njene golišave fotke sa kreveta, a koje su navodno uvertira u porno video koji mogao bi da se pojavi u javnosti.
Izvesna Eliana Karteli, koja se pojavila na takmičenju za Mis Italije 2010. godine, slikala se u privatnoj varijanti "obučena" samo u ogrlicu, pokrivši najintimniji deo tela jastukom!
Slike su izašle u javnost neposredno posle napuštanja rijaliti šou programa "Ostrvo slavnih", koji se emituje u Italiji.
Posle svega, možemo samo da vam preporučimo da ne ispuštate gospođicu Karteli iz vida na Guglu ovih dana.
(Telegraf.rs)
Video: Košarkaš Klipersa nokautirao Jokića, srpski as skočio na sudije pa dobio tehničku grešku
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Teodor
Nova produkcija, to volimo da cujemo
Podelite komentar